• پشتیبانی فنی 24 ساعته
 • 044-32723600
 • /

سوالات متداول

سوالات متداول
 • یاداشت مدیر

  044-32723600-2

 • توضیح کوتاه
  سوالات متداول کابران هیتر های تابشی مورد استفاده در مکانهای صنعتی و نیمه صنعتی
 • جستار وابسته

  سوالات متداول , موضع بندی گرمایشی , سوخت هیتر تابشی چیست؟ , مکانیزم سیستم گرمایش تابشی ، نحوه کارکرد گرماتاب

سوالات متداول

گرمایش خورشید مانند ، مکانیزم کار این سیستم به همین صورت است که با استفاده مشعل گازی دمنده درون لوله های آلومینایز باعث گرم شدن لوله می شود و با استفاده از رفلکتور گرما بصورت تابشی به محیط می تابد .

مکانهای بزرگ و سقف مرتفع مانند : کارگاه ها ، سالن ها ، مرغداری ها ، گلخانه ها ، گاراژها ، کافی شاپ ها و رستوران ها ، استخر ها ، مکان های تفریحی و صنعتی و کلیه مکان های مشابه که کاربری غیر مسکونی دارند قابل نصب و استفاده است .

مکانهای باز : آلاچیق ، استخرهای رو باز ، باربیکیو ، کارواش ها ، پیشخوان های خدماتی ، خدمات های جلو پنجره ای یا Window Service ، رستوران ها و فست فود های بیرونی Out Door Service

بعد از ارسال دستگاه به محل نصب حدود نصف روز زمان به ازای هر دستگاه مورد نیاز است .

1 - در قسمت برآورد پروژه اطلاعات اولیه خود را ثبت نموده و منتظر تماس کارشناس شوید .

2 – با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید تا در صورت نیاز مشاوره رایگان در اختیارتان قرار دهند .

توضیح اجمالی درمورد گرمایش تابشی

از آنجا که پیش از شروع کار استعلام قیمت از معیارهای مهم است لذا خواهشمند است مشخصات خود را در قسمت برآورد پروژه رایگان ثبت و منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

این دستگاه ها به دو صورت گاز طبیعی و گاز مایع قابلیت کارکرد دارد .

به عنوان مثال در محیط های کاری مانند کارخانه ها که در شیفت های مختلف کار می کنند ، در طول روز ایجاد گرمایش مطلوب مورد نیاز آن مجموعه است ، در حالی که در شیفت شب به دلیل تعطیلی قسمت هایی از محیط کار ، نیازی به گرم کردن آن نیست . پس به کمک سیستم های گرمایش تابشی می توان مناطق مورد نظر را مدیریت کرد که صرفا به آن موضع بندی گرمایشی می گوییم .

از آنجا که این سیستم از اجزای بخصوصی تشکیل شده اند ، شرکت نوین گرما صنعت در راستای ارائه بهتر خدمات و جلب رضایت مشتری ، تمامی اجزای این سیستم را گارانتی می نماید .

مشعل گازی یکی از اجزای الکتریکی و مکانیکی به مدت دو سال شامل گارانتی تعمیر و تعویض دارد .

لوله های استفاده شده از جنس آلومینایز است که با توجه به تجربه بیش از یک دهه این شرکت ، تا 10 سال بدون مشکل ، راندمان کاری مثبت دارند .