• پشتیبانی فنی 24 ساعته
 • 044-32723600
 • /

درباره ما

درباره ما
 • یاداشت مدیر

  ارایه کننده تجهیزات گرمایشی محیط های مرتفع و باز

 • توضیح کوتاه
  شرکت نوین گرما سازنده تجهیزات گرمایش تابشی
 • جستار وابسته

درباره ما

شرکت نوین گرما صنعت ارومیه با توجه به نیاز بازار کشور به سیستم های حرارت تابشی و عدم تولید مکفای این سیستم در ایران به این صنعت وارد شده و به مدت سه سال در این زمینه شروع به تحقیق و بررسی انواع سیستم های موجود نمود و پس کسب اطلاعات لازم و با استفاده از توان و تجربه مدیریتی مهندسی خود ، اقدام به بومی سازی و ساخت اولین مشعل پرتابی خود از نوع دهش هوا از پشت لوله های تابشی نمود که موجب بالا رفتن راندمان دستگاه و طول شعله داخل لوله گردیده است. همچنین این شرکت جهت بالا بردن کیفیت مشعل های خود از قطعات شرکت های معتبر دنیا نظیر SIT Group , NATALINI , System Controlاستفاده نموده است.

همچنین واحد مهندسی این شرکت با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب در تمامی بخشهای صنعتی، ورزشی، مرغداری و گلخانه آماده ارائه طرح و برآورد برای پروژه های کلیه متقاضیان استفاده از سیستمهای گرمایش تابشی می باشد.

امید است شرکت نوین گرما صنعت بتواند با عنایت و توکل بر خدای متعال و همت مجموعه خویش، گامی هر چند کوچک در راستای بهینه سازی و کاهش مصرف سوخت در میهن عزیزمان بردارد.

زمینه های فعالیت

ارائه خدمات مهندسی در زمینه نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری و رفع مشکلات فنی واحد های صنعتی.

طراحی و نظارت و اجرای سیستم های تاسیسات گرمایش تابشی

از شروع تاسیس تاکنون موفق به اجرای بیش از هزار پروژه گرمایشی در صنایع و کارخانجات بزرگ صنعتی و سالن های ورزشی و مرغداری در سطح استان و کشور گردیده است.

شرکت نوین گرما تولید کننده سیستم های گرمایشی تابشی با نام تجاری "نوین گرما صنعت" با رعایت استانداردهای بین المللی تولید و عرضه می گردند. محصولات این شرکت در زمینه عمومی، صنعتی، گلخانه ای،مرغداری و ورزشی کاربرد گسترده ای دارند. در بخش محصولات، اطلاعات کامل سیستم های گرمایشی تابشی و تشعشعی شرکت نوین گرما صنعت، ارائه گردیده است.

شرکت نوین گرما صنعت ارومیه توانسته اختراع جدیدی از هیتر های تابشی گازی در سال 1401 شمسی بنام خود درآورد که در این طرح تلفات گرمایی از خروجی هیتر های تابشی بطور چشمگیری جلوگیری می نماید . این اختراع با نام هیتر تابشی با محفظه دو جداره مکشی و یا رانشی کاربرد داشته و از گرمای تولید شده در دستگاه بصورت کامل بهره مند میشود که نهایتا باعث کاهش مصرف گاز شده است .

این اختراع را می توانید با شماره 107007 در سامانه جامع ثبت اختراعات مشاهده نمایید.

تصویر گواهینامه ثبت اختراع

 

 • 24 ماه گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش برای کلیه سیستم های گرمایش تابشی
 • سرعت در تحویل کالا و همچنین استقرار و راه اندازی سیستم های گرمایشی در کوتاه ترین زمان
 • کاهش مصرف حداقل 60 درصدی مصرف گاز و 90 درصدی مصرف برق